تحلیلی بر نوآوری

مطالب دیگر:
🔗فرمول خوشبو کننده کابین اتومبیل🔗فرمول خوشبوکننده هوا🔗فرمول چسب چوب🔗فرمول چسب هات ملت🔗فرمول چسب پی وی سی 🔗فرمول تولیدچسب سنگ🔗فرمول چسب صحافی🔗مدار شیر یا خط🔗دانلود فایل 3 بعدی پایه چوبی مخصوص سی ان سی با فرمت اس تی ال stl🔗دانلود فایل 3 بعدی مبل مخصوص cnc با خروجی stl🔗دانلود فایل مخصوص cnc تاج تخت با فرمت کورلی cdr🔗دانلود فایل 3 بعدی پایه صندلی مخصوص cnc با فرمت stl🔗دانلود فایل تاج تخت خواب مخصوص cnc 🔗دانلود فایل 3 بعدی مخصوص تاج تخت خواب با فرمت کورل برای cnc🔗دانلود فایل 3 بعدی پایه مبلمان مخصوص cnc با فرمت stl🔗بیش از ۱۰۰ طرح وکتور پلاک طلا برای برش لیزری با فرمت کورل cdr برای تمامی دستگاه های برش با قیمت باور نکردنی و فوق العاده🔗فرمول مایع ظرفشویی با قیمت ارزان و اقتصادی🔗فرمول مایع ظرفشویی با کیفیت بالا🔗فرمول تولیدپاک کننده اجاق گاز🔗فرمول پاک کننده چندمنظوره🔗فرمول پودردستی🔗فرمول پودرلباسشویی🔗فرمول مکمل پودر لباسشویی 🔗فرمول صابون دستشویی🔗فرمول صابون گلیسیرین
تحقیق در حجم 28 صفحه و در قالب word و قابل ویرایش و با قسمتی از متن زیر:

چگونه نوآوری كودكان را افزایش دهیم:
١- محیطی مناسب برای انجام كارهای خلاق آنها فراهم نمایید.
٢- امكانات و وسایلی در اختیار آنها قرار دهید تا به كمك آنها نوآوری ها ی خود را ابراز نمایند.( به عنوان مثال وسایل موسیقی، نقاشی و طراحی و...)
٣- كارهای خلاق كودكان را تشویق كنید و آنها را در معرض نمایش قرار داده و از ارزیابی بیش از حد آنان خودداری كنید.
٤- به عنوان بزرگسال، خود به انجام كارهای خلاق بپردازد و اجازه دهید كودكان شما شاهد كارهای خلاق تان باشند.
٥- به شیو ه های آموزشی در خانواده خود توجه داشته باشید.
٦- برای كارهای خلاق دیگران ارزش قائل شوید.
٧- از تأكید بر تصورات قالبی در خصوص جنسیت كودكان شدیداً خودداری نمایید. ( به عنوان مثال دختر ماشین بازی نمی كند، پسر عروسك بازی نمی كند یا پسر گریه نمی كند). ٨- امكان شركت در فعالیت ها و كلاسهای ویژه را برای آنان فراهم نمایید.
٩- اگر مشكلات یا گرفتاریهای در خانواده وجود دارد از آن مشكلات به شیوه مثبتی استفاده كنید و با تشویق به كودك خود اجازه ابراز احساسات و اظهار نظر بدهید.
١٠- توجه داشته باشیید كه استعداد فقط سهم كوچكی از نوآوری است و تمرین و نظم بخشیدن به آن از اهمیت بیشتری بر خوردار است.
١- اجازه بدهید كودك خودش باشد حتی اگر رفتارهای عجیب از او سر بزند و سعی كنید در حضور جمع كودك خود را خلاق معرفی نكنید؛ در غیر این صورت اطرافیان انتظارات بیش از حدی از كودك شما خواهند داشت.
١٢- با كودك خود شوخ طبع و مهربان باشید.

فرایند نوآوری

در رویكردی عمومی، نگاه به نوآوری، منظری توسعه مدارانه و جهت‌گیری اثربخش را به همراه دارد. نوآوری از دیرباز عنصری تماماً ذاتی و نهادینه شده و تقریباً موروثی قلمداد شده ولی آنچه كه امروز به عنوان نگرش خلاقانه، طراحی خلاقانه، استعداد خلاق و بیشتر از همه تفكر خلاق موسوم است، پارادایمی فراتر از عنصری با رویكردی درونی است.
در رویكردی عمومی، نگاه به نوآوری، منظری توسعه مدارانه و جهت‌گیری اثربخش را به همراه دارد. نوآوری از دیرباز عنصری تماماً ذاتی و نهادینه شده و تقریباً موروثی قلمداد شده ولی آنچه كه امروز به عنوان نگرش خلاقانه، طراحی خلاقانه، استعداد خلاق و بیشتر از همه تفكر خلاق موسوم است، پارادایمی فراتر از عنصری با رویكردی درونی است. نگاه نوین به نوآوری، آن را آموزش محور و پرورش مدار می‌داند و تقویت و فعلیت آن را در چارچوب شئون فكری و حوزه‌های عملی ممكن می‌شمارد.