سلامت روان و شیوه های مقابله با فشار روانی و نگرانی

مطالب دیگر:
📝تحقیق در مورد رله 📝تحقیق در مورد رنگ کو شیمیایی و گیاهی 📝تحقیق در مورد رنگ مو 20 ص 📝تحقیق در مورد روايت كربلا 28 ص 📝پاورپوینت در مورد اختلال آب و الکترولیت 📝پاورپوینت در مورد آيين‌نامه ‌و مقررات‌ حفاظت‌ در ريخته‌گري‌، آهنگري و جوشكاري‌ 📝پاورپوینت در مورد ارزش و شاخص های آن 📝پاورپوینت در مورد PTSD 📝پاورپوینت در مورد استاندارد حسابداری (فعالیتهای ساخت املاک) 📝پاورپوینت در مورد اصول بازاریابی تلفنی 19 اسلاید 📝پاورپوینت در مورد اسیدها و خواص آنها 📝پاورپوینت در مورد اقتصاد خرد 📝پاورپوینت در مورد اهميت كارآفريني 📝پاورپوینت در مورد بدهی های بلندمدت 📝پاورپوینت در مورد بازشناسي گفتار (Speech Recognition) 📝پاورپوینت درباره برنامه ریزی و طراحی آموزش همسالان📝پاورپوینت درباره بیداری اسلامی در جهان عرب، ایران و شبه قاره هند📝پاورپوینت درباره بیماری های کبد📝پاورپوینت درباره بیماریهای مزمن و کودک بیمار📝پاورپوینت درباره بيماريهاي ناشي از عوامل فيزيكي📝پاورپوینت درباره پردازش داده ها و مدیریت پایگاه اطلاعات📝پاورپوینت درباره پردازه ها (اسلایدهای فصل سوم کتاب سیلبرشاتز)📝پاورپوینت درباره پروتکل عملیاتی آموزش سلامت در بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی تهران📝پاورپوینت درباره پياده سازی مهندسی مجدد و دلايل موفقيت و شکست پروژه ها📝پاورپوینت درباره پيشگيري از اعتياد در خانواده
تحقیق در حجم 40صفحه و در قالب word و قابل ویرایش و با قسمتی از متن زیر:

استقلال طلبي:
استقلال محصول يك دورة نوجواني سالم است و عبارت است از وضعيتي كه در آن فرد بدون تكيه اساسي بر كمك ها و دستورات ديگران ( ولي در عين انجام هماهنگي با آنها ) به بر آوردن نيازهاي فردي و اجتماعي خود مي پردازد مانند وضعيتي كه در بزرگسالان سالم مشاهده مي شود .
روند رسيدن به استقلال در اوايل نوجواني ، به صورت گسترش روابط اجتماعي به جمع همسن و سال ها و توجه به نقطه نظرات آنها و حتي در بعضي موارد ، ترجيح نقطه نظرات آنها به نظرات والدين مي باشد .
اكثر شما نوجوانان تمايل داريد در فكر و عمل مستقل باشيد و اگر والدين مانند دوران كودكي به شما امر و نهي كنند ، اين امر سرآغازی براي لجبازي و مخالفت با والدين خواهد شد . شما فكر مي كنيد كه خانواده به شما اعتماد ندارند و اين فكر باعث دور شدن شما از خانواده و پناه بردن به دوستان خواهد شد البته اين امر در مورد همه عموميت ندارد . تندخويي ها و خشونت با والدين ، اغلب به دليل همين مخالفت ها اتفاق مي افتد . به دليل استقلال طلبي ، شما مايل هستيد در معاشرت ها و انتخاب دوستان ، تفريحات و سرگرمي هاي اوقات فراغت ، آزادي عمل داشته باشيد ولي ممكن است در مواردي با مخالفت پدر و مادر روبرو شويد كه سبب اختلاف و تضاد بين شما مي گردد . گروه همسالان ، در اين دوره خيلي اهميت دارند و عقيده و رفتار دوستان بر يكديگر بسيار تأثير مي گذارد . به عنوان مثال ، ممكن است مادري به نحوه لباس پوشيدن دخترش ايراد بگيرد و نوجوان از او نپذيرد ولي وقتي كه دوستش همين تذكر را به وي بدهد ، قبول كند . والدين آگاه مي توانند از طريق گفتگو و استدلال منطقي ، نوجوان را براي حفظ حدود قابل قبول راهنمايي كنند . در اين دوران كنجكاوي نوجوانان و بحث و تبادل با موضوعات مختلف نيز ابزارهايي هستند كه در خدمت رشد نوجوانان مي باشند .